OBOROVÍ PARTNEŘI

Systémy dřevostaveb STEKO

Vysoce kvalitní, unikátní a moderní stavění pomocí stavebnicového systému dřevostavby.

Inovativní technika a dlouholeté zkušenosti dávají vzniknout dokonalým obytným projektům, průmyslovým objektům a veřejným stavbám.
Nejlepší reference z celé Evropy, včetně oblastí s extrémními vysokohorskými podmínkami.
Díky stavebnicovému systému se v případě přání může do stavby zapojit i rodina stavebníka. Dokonale zdravé bydlení vyvolává vnitřní spokojenost. Majitelé domů Steko by s tímto systémem a ve spolupráci s touto sítí kdykoli stavěli znovu.
Pro ještě větší ekologii, úspornost a bezpečnost.

Thermofloc

Vysoce funkční ekologická foukaná izolace z celulózy.

Tato izolace získala značku kvality natureplus. Vyznačuje se co nejvyšším respektem ke zdraví a životnímu prostředí – pro uvědomělé stavebníky je tedy naprostou nezbytností.
Vysoce účinná izolace bez sesedání a s ochranou proti chladu i horku.
Ideální materiál pro projekty dřevostaveb, poskytující rozsáhlé možnosti použití a ochranu konstrukce.

ZIWO-BSP

Kvalitní produkt ZIWO ze Saska, určený pro masivní dřevěné stropy splňující vlastnosti lamelového dřeva. ZIWO BSP je dimenzován na vysoké zatížení v průmyslovém i soukromém sektoru. Je udržitelný pro životní prostředí a jeho výroba šetří energii.

OSMO

Logo-Osmo

Lazury na dřevo – kreativní provedení pohledových stěn a stropů v různých barevných odstínech (od Antik až po Mediteran)

Glaytec

Neu_Claytec-Logo_zweifarbig

Vysoce trvanlivý stavební materiál pro Váš ještě větší pocit pohody. CLAYTEC dodává pro dřevostavby Steko prvotřídní stavební materiály z hlíny - konkrétně stavební desky a omítky - a nabízí i elegantní finální úpravu v podobě designových hlinitých povrchů.

Solarwatt Dresden

Logo-Solarwatt

Fotovoltaika ze Saska - inovativní a účinná

Solar panels on house

MÁTE DALŠÍ OTÁZKY?

Kontaktujte nás.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili co nejlepší zážitek při procházení našich stránek. Dalším používáním těchto webových stránek nebo kliknutím na Přijmout vyjadřujete svůj souhlas s naším používáním souborů cookies.