ARCHITEKTURA a SPECIALIZOVANÁ ŘEMESLA

ARCHITEKTURA

Široký výběr špičkových architektů s rozsáhlým know-how, vysokým zaujetím pro dřevostavby a se svěžími nápady odpovídajícími charakteru doby. Architektů, kteří vynikají neustálou kreativitou a naslouchají přáním zájemců o naše stavby.

Energetické poradenství
včetně poradenství v oblasti financování
Projektové řízení
včetně přípravy a analýzy projektu, návrhu stavby, dokumentace pro územní rozhodnutí, zpracování žádostí o stavební povolení
Plánování a dokumentace
včetně prováděcí dokumentace, zadávacích řízení, zadání, vyúčtování, vedení stavby, koordinace řemeslných prací, dokumentace

SPECIALIZOVANÍ ŘEMESLNÍCI

logo_dasoekobauprojekt

Specializované firmy s dlouholetou tradicí. Firmy, které rozumějí svému řemeslu.

Kvalifikované řemeslné provozovny s dlouhou tradicí a rozsáhlými zkušenostmi v oboru tesařství, pokrývačství a v dalších řemeslech nezbytných pro realizaci těchto projektů. Samozřejmostí spolupráce je dobrá komunikace, a proto nezůstávají otázky stavebníků nikdy nezodpovězeny – zde totiž nejste pouhým objednatelem, ale naopak stavebním partnerem.
Na realizaci se rovněž mohou podílet nové firmy, které si přeje zapojit stavebník. Bude nám potěšením tyto firmy poznat.

MÁTE DALŠÍ OTÁZKY?

Kontaktujte nás.

Používáme cookies, abychom Vám umožnili co nejlepší zážitek při procházení našich stránek. Dalším používáním těchto webových stránek nebo kliknutím na Přijmout vyjadřujete svůj souhlas s naším používáním souborů cookies.